Odťahová služba

Odťahová služba

Odťahová služba NON STOP +421 911 705 506 + Servis Mobil

Pohotovostné servisné vozidlo vybavené pojazdným servisom, na mieste určenia dokážeme zabezpečiť opravu defektu, výmenu akumulátora a iné…

Odťahová služba Vám pri vážnejších poruchách a poškodeniach Vášho vozidla zabezpečí prevoz a uskladnenie vozidla v našom servisnom areáli. Počas opravy vozidla zapožičiame klientovi náhradné vozidlo. Odporúčame objednať sa minimálne s 3-dňovým predstihom najlepšie súčasne s objednaním vozidla do opravy. Ohľadne podmienok a ceny prenájmu nás kontaktujte na uvedených číslach.

Preprava motorových vozidiel bez starostí

  • Dovoz motorového vozidla zo zahraničia + vybavenie všetkých potrebných dokladov na prihlásenie vozidla v SR a postavenie na EVČ
  • Odťahová služba špeciálnym prepravným vozidlom Mercedes Atego 1222L o celkovej hmotnosti 12t s vybavením hydraulického zdvíhacieho ramena a podperného závesného rámu, tzv.okuliare (kontakt do mobilu +421 911 705 506)
  • Pohotovostné servisné vozidlo Renault vybavené pojazdný servisom, na mieste určenia dokážeme zabezpečiť opravu defektu, výmenu akumulátora a iné..
  • Prepravované vozidlá sú poistené proti poškodeniu
  • Cena prepravy individuálne prepočítaná každému zákazníkovi podľa jeho potrieb

Kompletný cenník Vám radi zašleme na požiadanie

Pre našich klientov zabezpečujeme výkon STK, administratívnych STK alebo emisných kontrol.

V prípade záujmu nás môžete kontaktovať

Meno a priezvisko
E-mail
Telefón
Odkaz
Napíšte prosím názov dnešného dňa (ochrana proti spamu)
Súhlasím, aby prevádzkovateľ spracúval moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v kontaktnom formulári za účelom kontaktovania a následného poskytnutia informácie/informácií. Ďalšie informácie ako spracovávame osobné údaje nájdete sekcii informácie o ochrane osobných údajov.
Servisné služby