Navigovať do servisuBratislava, Bajkalská 717/29Telefón+421 2 5341 4646, +421 905 705 506 E-mailrecepcia@bayerncenter.sk

Autodoplnky

Kontaktujte nás

Parkovacie snímače

Parkovacie snímače

Parkovacie snimače vďaka ultrazvukovému meraniu vzdialenosti spoľahlivo informujú vodiča o prekážkach nachádzajúcich sa za vozidlom ale aj pred vozidlom. Detekcia prekážky začina cca od 120 cm pomalým pípaním, približovaním sa frekvencia pípania zrýchľuje a pri 30 – 40 cm je tón trvalý.

Parkovacie snímače chránia nielen pred poškodením Váš majetok ale aj zdravie a život Vašich blízkych!

SR 4 – Active park

SR 4 – Active park

Programovateľný parkovací snímač so štyrmi ultrazvukovými kapsulami, ktoré sa umiestňujú do nárazníka. Účinne detekuje prekážky nielen vzadu ale aj pri rohoch karosérie. Môže byť namontovaný ako zadný alebo ako predný snímač. Zadný parkovací snímač sa aktivuje automaticky po zaradení spiatočky. Pokiaľ je namontovaný ako predný parkovací snimač, tiež sa aktivuje zaradením spiatočky a pracuje ešte aj 30 sek. po jej vyradení. Naviac má vlastný spínač, ktorý slúži na jeho zapnutie alebo vypnutie. Signalizácia prekážky je akustická, s možnosťou dokúpenia displeja so štyrmi štvorfarebnými LED diódami, ktoré signalizujú vzdialenosť od prekážky. SR 4 je možné namontovať aj do terénnych vozidiel s rezervným kolesom vzadu a do vozidiel s ťažným zariadením. Kapsule sa dajú nastriekať na odtieň farby nárazníka.

SR 2 ŠPZ

SR 2 ŠPZ

Parkovací snímač zadný s dvoma ultrazvukovými kapsulami, ktoré sú integrované v podložke pod evidenčným čislo vozidla. Signalizácia prekážky je akustická. Výhodou tohoto snímača je jednoduchá montáž.

SP 4 ŠPZ

Parkovací snímač predný so štyrmi ultrazvukovými kapsulami, ktoré sú integrované v podložke pod evidenčným čislo vozidla. Signalizácia prekážky je tiež akustická. Orientácia dvojíc ultrazvukových kapsúl spoľahlivo detekuje prekážky nielen pred vozidlom ale aj pri rohoch karosérie.

AEV – moduly denného svietenia vozidiel

AEV – moduly denného svietenia vozidiel

Po naštartovaní vozidla automaticky rozsvieti predné stretávacie a zadné koncové svetlá, po vypnutí motora automaticky zhasnú. Funkcia svetelnej húkačky ostáva v činnosti

V priebehu štartovania svetlá ostávajú vypnuté

Po zapnutí spínača osvetlenia vozidla sa prejde na normálny nočný režim (rozsvieti sa podsvietenie palubnej dosky a dajú sa trvalo zapínať diaľkové svetlá)

Jednoduchým vytiahnutím poistky sa modul vyradí z činnosti

Profesionálna montáž pomocou predpripravenej kabeláže a originálnych konektorov

Kontaktujte nás

Súhlasím, aby prevádzkovateľ spracúval moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v kontaktnom formulári za účelom poskytnutia informácií týkajúcich sa vyššie uvedených servisných služieb. Ďalšie informácie ako spracúvame osobné údaje nájdete sekcii informácie o ochrane osobných údajov.